גרפיקה

 

המודולים הגרפיים שלנו מציעים עבורכם מייצגים מוכנים שישתלבו היטב בתוך האתר שלכם. יחס הצדדים הסטנדרטי 16:9, 768X1366 פיקסל תומך בכל הפורמטים. קיימת גישה למייצגים סטאטיים או מונפשים.

 

 

 

 

מזג האוור הנוכחי ותחזית קצרת מועד

מודול זה מציע מידע על מזג האוור הנוכחי ותחזית קצרת מועד עם דילוגי זמן בני 6 שעות במיקום אחד ספציפי. לבחירתכם למעלה מ- 140,000 נקודות ברחבי העולם.

 

 

 

תחזית ארוכת מועד

מודול זה מציע תחזית ל- 5 ימים הכוללת מידע על טמפרטורות מינימום ומקסימום, המתעדכנות מידי יום. לבחירתכם למעלה מ- 140,000 מיקומים ברחבי העולם.

 

 

 

סקירה סינופטית במדינה או ביבשה

מודול זה מציע סקירת מזג האוויר הנוכחי עבור 5 ערים במסך אחד. את הערים אפשר לבחור ממאגר הנתונים הכולל למעלה מ- 140,000 מיקומים. בנוסף לכך, עומדות לרשותכם חבילות סטנדרטיות נגישות. זהו מודול נפלא לסקירות לפי מדינות, יבשות או אזורי תיירות פופולאריים.

 

 

לוויין

מודול זה כולל צילומי לוויין המחסים יבשה שלמה או חלק ממנה, הנגישים בכל העולם.

 

 

 

 

מכ"מ

מודול זה משקף צילומי מכ"מ עבור אזור או מדינה, כאשר הופכים בהדרגה לתחזיות של משקעים. הגרסאות לפי מדינות נגישות עבור דנמרק, שוודיה, נורבגיה ופינלנד. גרסה אזורית נגישה לארה"ב.

כתבו לכתובת המייל צור קשר - Foreca Israel לקבלת מידע על מרכיבים גרפיים נוספים, לדוגמא, מפות סינופטיות או צילומי מכ"ם אזוריים

Back to Digital Signage