אופטימיזציה של בניינים

פורקה מציעה מידע שימושי בכל העולם לצורך אופטימיזציית מערכות בבניינים חכמים. המידע כולל תחזיות מזג אוויר ותצפיות. נהוג להעביר את הנתונים בפורמטים XML או ASCII.

יתרונות עיקריים:

  • תחזיות למערכות התראה
  • תצפיות על מערכות בקרה
  • שירות גלובאלי, רשימות מיקומים של המשתמשים או AIP
  • מידע המתעדכן על בסיס קבוע
  • החלפה של מדידות פניות בתחזיות ותצפיות

ייחודיות בולטת:

  • תחזית עד 14 ימים
  • נתוני מזג האוויר הנוכחי
  • גישה לכל הפרמטרים הרבים של המערכת

לקוחות:

  • נותני שירותים לאופטימיזציית בניינים

הנתונים המוצעים

השירות יכול לכלול שירותים כמו BatchXML,  NameFeedאו NaviFeed או השילוב ביניהם.

ערוצי מידע יכולים לכלול תחזיות סינופטיות (עד 14 ימים), בהתאם לשירות שנבחר. ערוצי המשתמשים נגישים בהתאם להזמנה ורשימת המיקומים נשלחת בהתאם לצורך.

חבילת BatchXML פרימיום מציעה נתונים על מזג האוויר בפועל ועוד תחזיות ימיות ותחזיות כל 3 – 1 שעות, ללמעלה מ- 80,000 מיקומים ברחבי העולם.

קראו עוד

שירות Foreca NameFeed API מציע תחזיות סינופטיות, נתוני מזג אוויר בפועל והנפשה סינופטית עבור לעמעלה מ- 140,000 מיקומים ברחבי העולם. כולם נבחרו באופן פרטני ידני מתוך מאגר נתונים הכולל למעלה מ- 3,000,000 מיקומים. כתוצאה מכך, הסבירות להיתקל בבעיה הקשורה לחיפוש שם המקום, שואפת לאפס.

קראו עוד

שירותForeca NaviFeed API  מציע תחזיות סינופטיות, נתונים על מזג האוויר הנוכחי והנפשות המיועדות לטלפונים סלולאריים, לפי כל מיקום שרק ייבחר. את ההתאמה המושלמת של Foreca NaviFeed API  ניתן להשיג בתוספי LBS. נתוני מזג האוויר נגישים בכל נקודה על פני הגלובוס, מה שהופך את השירות שלנו לגלובאלי באמת.

קראו עוד

 

דרישות טכניות / פרטים טכניים

 

BatchXML

BatchXML מבוסס על שאילתות HTPP של הגולשים הנשלחים לשרתי פורקה. מידע מטאורולוגי לפי מיקומים מוצע בקובץ סטאטי נפרד. הנתונים מוצעים בפורמטים XML ו- ASCII. ההצעה שלנו היא לכווץ תיקיות גדולים עם קבצים בפורמט ASCII, זאת משום שהם מתפרקים ומעוברם בצורה הרבה יותר קלה. לנוחיותכם אנו יכולים גם להציע לכם נתונים בפורמטים לא מכווצים כמון XML ו- RSS. פורקה שומרת לעצמה זכות להגביל את העברת הקבצים לכתובות IP ספציפיות.


NaviFeed

שירות NaviFeed מבוסס על שאילתות HTTP הנשלחות לשרתי פורקה. המיקומים נקבעים לפי קווי אורך ורוחב. הנתונים מוצגים בפורמטים XML או ASCII. על הלקוחות להעביר שאילתות מהמשתמשים הסופיים / מערכות שרתי פרוקסי מרכזיים. פורקה תפתח גישה לממשק השאילתה רק באמצעות IP מסוים אחד. השירות צופה את הפיזור הספונטאני של השאילתות. לא ניתן להשתמש ב- NaviFeed לצורך סדרת שאילתות למספר רב של מיקומים. פרק הזמן בין השאילתות הוא שנייה אחת.


NameFeed

שירות NameFeed מבוסס על שאילתות HTTP הנשלחות לשרתי פורקה. המיקומים נקבעים באמצעות שירות זיהוי מיוחד המציע AIP לצורך החיפוש של נקודת הציון הספציפית לפי השם. עבור שטחי ארה"ב קיימת תמיכת קוד ZIP. הנתונים מוצגים בפורמטים XML או ASCII. חיפוש לפי שם המיקום נתמך בשפות הבאות: אנגלית, גרמנית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, פורטוגזית (הניב האירופאי והברזילאי), שוודית, פינית, רוסית, פולנית, תאית, יפנית, סינית (הגרסה המקוצרת), הולנדית, הינדית, צ'כית ולטינית. המידע מגיע בהתאם לשפת השאילתה. על הלקוחות להעביר שאילתות מהמשתמשים הסופיים / מערכות שרתי פרוקסי מרכזיים. פורקה תפתח גישה לממשק השאילתה רק באמצעות IP מסוים אחד. השירות צופה את הפיזור הספונטאני של השאילתות. לא ניתן להשתמש ב- NaviFeed לצורך סדרת שאילתות למספר רב של מיקומים. פרק הזמן בין השאילות הוא שנייה אחת.

לקבלת מידע מפורט ומחירים פנו למייל: צור קשר - Foreca Israel